Dodaj do ulubionych

znowu problem z tabletkami!!!

IP: 213.17.164.* 23.05.06, 12:29
Proszę o radę!
Stracilam pół opakowania tabletek anty - można tak w sumie powiedzieć,
bo... wylądowały w muszli klozetowej!! hahaha- nieźle bo teraz mam
kłopot.Dokładnie pół opakowania spłynęło z wiadomo czymwink))
Ale do rzeczy. Wzięłam 13 tabletek. Wczoraj już nie wzięłam żadnej.
I nie wiem co robić? Lecieć do apteki po nowe opakowanie, kupić
i wziąść połowe opak. czyli tak jakbym kończyła poprzednie i nie
przejmować się ominiętą tabletką??? Czy może zacząć brać nowe
opakowanie ale do końca wszystkie tabletki??? a może zrobić już
siedmiodniową przerwę???
Najrozsądniejszym rozwiązaniem wydaje mi się to, żeby kupic
dziś nowe opakowanie i brać dalej te kolejne tabletki- tyle
ile bym jeszcze wzięła z poprzedniego opakowania, czyli ok.
połowe. Ale mogę się mylić. Co o tym sadzicie???
Obserwuj wątek
    • the_kami Re: znowu problem z tabletkami!!! 23.05.06, 12:57
      Ja bym chyba kupiła kolejne opakowanie, a wczorajszy dzień bez tabletki
      potraktowała jak 'zapomnianą', zgodnie ze schematem z ulotki danych tabletek
      (zyli albo tylko 18 tabletek, albo dwa opakowania bez przerwy). Na siedmiodniową
      przerwę jest zbyt wcześnie.
      • lilith76 Re: znowu problem z tabletkami!!! 23.05.06, 13:01
        tak samo bym zrobiła
        to nie takie rzadkie - moja koleżanka z pracy tak się załatwiła smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka