jadde
10.02.03, 18:33
od ktorego dnia cyklu nalezy zaczac brac femoston? i pozwalam sobie zadac
drugie nurtujace mnie pytanie:biore castagnus caly cykl i duphaston od 16
dnia cyklu; zakladajac, ze doszlo do zaplodnienia, czy moze dojsc do
poronienia po odstawieniu castagnusa w 28 dniu cyklu , po stwierdzeniu ciazy;
czy poziom prolaktyny moze gwaltownie podskoczyc i spowodowac poronienie?
pozdrawiam
j.