Dodaj do ulubionych

pilne pytania !!!!!!!!!!

10.02.03, 18:33
od ktorego dnia cyklu nalezy zaczac brac femoston? i pozwalam sobie zadac
drugie nurtujace mnie pytanie:biore castagnus caly cykl i duphaston od 16
dnia cyklu; zakladajac, ze doszlo do zaplodnienia, czy moze dojsc do
poronienia po odstawieniu castagnusa w 28 dniu cyklu , po stwierdzeniu ciazy;
czy poziom prolaktyny moze gwaltownie podskoczyc i spowodowac poronienie?
pozdrawiam
j.
Obserwuj wątek
    • jadde Re: pilne pytania !!!!!!!!!! 11.02.03, 15:09
      bardzo prosze o odp.smile))))
    • monika.antepowicz Re: pilne pytania !!!!!!!!!! 15.02.03, 16:19
      Jeśli stosuje Pani duphaston, to nic się nie zadziejeb ja femoston
      stosujęn od pierwszego dnia miesiączki

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka