Gość: asia
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
14.12.06, 09:51
Proszę o radę, bo juz nie mam pojęcia ,co mi dolega.
Od ponad trzech lat wypadają mi włosy.
Zacząło się to w czasie, kiedy leczyłam niepłodność i musiałam stosować różne
preparaty hormonalne.
Najgorzej było po clostilbegyt'cie i parlodelu...
Kuracja trwała ponad rok i oczywiście nie dała rezultatów,nie udało mi się
zajść w ciążę.Przerwałam kurację hormonalną i pomimo upływu 2kolejnych lat
włosy wypadają w dużych ilościach.
Wykonałam badania poziomów wszystkich hormonów płciowych- wszystko w normie,
Hormony tarczycy tsh,t3,t4 -niewielka nadczynność tarczycy.
Aktualnie stosuję diane-35 oraz preparaty witaminowe m.in.: magnez,humavit,
a włosny nadal wypadają....
Nadmienię jeszcze,że nigdy wcześniej nie miałam problemów typu
dermatologicznego.
Co jest tego przyczyną,może to objaw jakiejś poważnej choroby?
Jakie badania należy jeszcze wykonać?
Pozdrawiam
Asia