Dodaj do ulubionych

ANTykoncepcja

17.12.06, 23:39
Poradzcie kobitki jakie pigułki antykoncepcyjne brać, czekam na opinie typu:
które nie powodują tycia lub złego samopoczucia. Co polecacie a co
odradzacie? Dodam, że odstawiłam właśnie synka od piersi, brałam Cerazette, a
teraz chcę się przerzucić na coś "normalnego".
Obserwuj wątek
    • la_veuve_noire Re: ANTykoncepcja 17.12.06, 23:42
      Kwestia indywidualna.
      Wszystkie pigułki mają wady i zalety, i wszystkie mają swoje zwolenniczki i
      przeciwniczki.

      Najwięcej opinii znajdziesz tutaj:
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=15080

      Ale i tak nie wiadomo, jak na dane pigułki zareaguje Twój organizm, nawet jeśli
      zrobisz szczegółowe badania hormonalne.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka