Dodaj do ulubionych

ucisk w okolicy serca

10.02.07, 21:20
Od wczoraj wieczór mam dziwne uczucie ucisku na serce. Mam wrażenie jakby
ktoś stanął obok i naciskał dłonią, z obu stron na plecy i klatke piersiową.
Wyszukiwarce nic ciekawego nie znalazłam. Ktoś juz tak miał???
Obserwuj wątek
        • Gość: . Re: ucisk w okolicy serca IP: *.eranet.pl 11.02.07, 12:32
          Najgorsze to np. zapalenie mięsnia sercowego, czyli powikłania po przeziębieniu
          albo jakis stan przedzawałowy.
          Możesz pojechac na pogotowie i niech Ci zrobią EKG, choć jak znam zycie odeslą
          Cię do domu, chyba,że masz gdzieś znajomości.
          Oprócz ucisku odczuwasz coś jeszcze? Nie drętwieje Ci lewa ręka, nie
          promieniuje do szczęki? A może pojawil się nagły kaszel? Czy przy schylaniu
          oddycha Ci się gorzej?
          • vanilla_sky7 Re: ucisk w okolicy serca 11.02.07, 18:50
            Wczoraj jeszcze miałam to uczucie ucisku, i to było odczuwalne tylko w czasie
            chodzenia, i nic poza tym. Dzisiaj już przeszło bez śladu. Kurcze może to na
            tle nerwowym???
            A z tym pogotowiem to faktycznie że jak człowiek nie wchodzi po ścianie to
            zainteresowanie pacjentem jest marne....
            • enoive Re: ucisk w okolicy serca 05.02.14, 09:40
              Tak, moze byc na tle nerwowym jesli zyjesz w ciaglym stresie badz przeszlas ostatnio jakas przykra sytuacje. Mialam podobnie i kardiolog powiedzial ze to na tle nerwowym. Powinnas jednak isc do lekarza zrobic chociaz podstawowe badania - EKG .
              • railly Re: ucisk w okolicy serca 05.02.14, 12:49
                To wygląda jak nerwobóle. Jesli przejdzie po nospie, to najprawdopodobniej masz skurcze mięśni gładkich na tle nerwowym. Mniej stresu, więcej magnezu.
                Jesli nospa nie pomoże, idź do lekarza, bo to może być cos poważniejszego.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka