Dodaj do ulubionych

brazowe plamy

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.03.07, 12:57
w połowie cyklu pojawila sie brazowa wydzielina trwala przez kilka dni?
kiedys tez tak mialam, podczas wizyty ginekolog powiedzial ze czegos brakuje
mi w organizmie, czy mialyscie taka sytuacje?
Obserwuj wątek
    • Gość: ania Re: brazowe plamy IP: *.chello.pl 12.03.07, 14:51
      Mam tak samo. Moj ginekolok powiedział ze mam wtedy dni płodne i tyle .Zadnych
      informacji jak się tego pozbyć- nie jest to przyjemne.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka