weronika_fi
11.05.03, 12:01
Nasza droga Pani doktor-jestem w tej chwili w polowie cyklu i od nastepnego
cyklu czyli za jakies 2 tygodnie bede sie juz strac z mezem o dziecko.Mam w
zwiazku z tym pytanie jak to jest z ta szczepionka przeciwko zółtaczce typu
B. Slyszalam,ze po pierwszej szczepionce trzeba odczekac pol roku i dopiero
potem wziac kolejna dawke a dopiero potem jestem juz uodporniona na WZWB i
dopiero potem moge sie starac o dziecko. Jak to jest - to znaczy czy jesli
teraz sie zaszczepie to musze czekac az pol roku zeby wziac nastepna dawke i
dopiero wtedy moge sie starac o dzidziusia? Czy tez moge sie teraz zaszczepic
i od razu starac sie o dziecko? Dodam,ze nie moge czekac az pol roku na to
zeby starac sie o dziecko. Moj maz jest marynarzem i wlasnie teraz niedlugo
wraca i mamy dla siebie tylko 4 miesiace zeby udalo nam sie "zrobic"
dzidziusia wiec nie moge sobie pozwolic czekac az pol roku. Czy jest jakas
inna szczepionka przeciwko WZWB taka zeby nie trzeba bylo czekac az te pol
roku?
Z gory bardzo dziekuje za odpowiedz.