Gość: mk
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
27.05.07, 23:07
wzielam escapelle jakies 3tyg temu, w miedzyczasie mialam krwawienie- niby
nic takiego, a teraz okres mi sie spoznia o 4 dni, czy to normalne?? ile
jeszcze moze sie spozniac i czy nie jestem w ciazy? bylam u lekarza po tamtym
krwawieniu i powiedzial ze to normalne, zrobil mi usg i nic nie mowil o
ciazy. a czy okres moze "wypasc"? tzn. ze nastepny bylby za miesiac?