Dodaj do ulubionych

pecherzyk nie pekl?

18.07.03, 21:59
w tym cyklu mialam I raz stymulacje lekami. lekarz powiedzial, ze pecheczyk
nie pekl i zrobila sie torbiel, ktora sama zejdzie. czy mialyscie takie
doswiadczenia? jest sie czym martwic? na nastepna stymulacje musze poczekac 2
cykle...
Obserwuj wątek
    • ktosik10 Re: pecherzyk nie pekl? 19.07.03, 19:54
      ja nie mialam symulacji lekami, ale rok temu tez tak mialam ze nie pekl
      pecherzyk, zatrzymalam mi sie miesiaczka. bralam zastrzyki na wywolanie
      miesiaczki, pozniej jakies leki aby ta cysta zeszla, i wszystko bylo juz ok..smile
      • majjja1 Re: pecherzyk nie pekl? 19.07.03, 21:37
        ktosik10 napisała:

> ja nie mialam symulacji lekami, ale rok temu tez tak mialam ze nie pekl
        > pecherzyk, zatrzymalam mi sie miesiaczka. bralam zastrzyki na wywolanie
        > miesiaczki, pozniej jakies leki aby ta cysta zeszla, i wszystko bylo juz
        ok..smile
        dziewczyny-skąd to sie bierze i jak to odróżnić od ciąży?piszę bo jestem w
        podobnej sytuacji...tzn.zatrzymał mi sie okres-stosowałam prezerwatywy,więc
        nie powinna być to ciąża,ale...Lekarz dał mi Luteinę 50 na wywołanie okresu
        (kończę brac jutro).Dodatkowo zrobiłam USG przez pochwe-ginekolog
        powiedział..ze albo to ciąża w bardzo wczesnym stadium(4 tygodnie) albo krew
        menstruacyjna,która sie zatrzymała w pęcherzyku...mam zrobić ponowne USG pod
        koniec przyszłego tygodnia.Strasznie sie denerwuje.Jak się czułyscie wtedy-ja
        mam bóle brzucha jak przed okresem i często robi mi sie gorąco.Piersi mnie nie
        bolą.Od paru dni mam taki gęsty śluz w pochwie,podobny do galaretki i czuję
        lekkie swędzenie(nie mam grzybicy,ani innej infekcji).
        • elzbieta.anna Re: pecherzyk nie pekl? 20.07.03, 22:44
          Ja tez rok temu mialam torbiel. Nie mialam wstrzymanego okresu, ale bolal mnie
          czasami prawy bok, tak jak przy miesiaczce, stad wiedzialam, ze to boli jajnik.
          Do ginekologa wybralam sie z innego powodu. I wtedy sie ta tobiel okazala.
          Razem z nia jajnik byl wielkosci kurzego jaja (normalnie jest wielkosci jaja
          przepiorki). Ale u mnie to sie cofnelo samo, bez lekow.
          Ze 3 miesiace temu moja Pani Doktor wymacala mi zrosty na tym jajniku (powstaly
          jako blizna po tej torbielce). Z tym, ze to tez nie tragedia. Dostalam lek,
          ktory je rozpuszczal. Po zastosowaniu leku troche mnie ten jajnik bolal, ale
          nie jakos strasznie. Teraz juz chyba wszystko jest ok.
          Do majjji1: przede wszystkim sprobuj sie nie denerwowac (chociaz wiem, ze to
          trudno w takiej sytuacji). Szkoda Ciebie. Nie mam pojecia, czy jestes w ciazy,
          czy nie. Ale jak ja sie balam, ze jestem, to tez mi sie czasami robilo goraco i
          tez mnie bolalo podobnie jak przy miesiaczce.
          Dodam, ze nie bylam w ciazy.

Pozdrawiam serdecznie
          • majjja1 Re: pecherzyk nie pekl? 20.07.03, 22:52
            elzbieta.anna napisała:

> Ja tez rok temu mialam torbiel. Nie mialam wstrzymanego okresu, ale bolal
            mnie
            > czasami prawy bok, tak jak przy miesiaczce, stad wiedzialam, ze to boli
            jajnik.
            >
            > Do ginekologa wybralam sie z innego powodu. I wtedy sie ta tobiel okazala.
            > Razem z nia jajnik byl wielkosci kurzego jaja (normalnie jest wielkosci jaja
            > przepiorki). Ale u mnie to sie cofnelo samo, bez lekow.
            > Ze 3 miesiace temu moja Pani Doktor wymacala mi zrosty na tym jajniku
            (powstaly
            >
            > jako blizna po tej torbielce). Z tym, ze to tez nie tragedia. Dostalam lek,
            > ktory je rozpuszczal. Po zastosowaniu leku troche mnie ten jajnik bolal, ale
            > nie jakos strasznie. Teraz juz chyba wszystko jest ok.
            > Do majjji1: przede wszystkim sprobuj sie nie denerwowac (chociaz wiem, ze to
            > trudno w takiej sytuacji). Szkoda Ciebie. Nie mam pojecia, czy jestes w
            ciazy,
            > czy nie. Ale jak ja sie balam, ze jestem, to tez mi sie czasami robilo
            goraco i
            >
            > tez mnie bolalo podobnie jak przy miesiaczce.
            > Dodam, ze nie bylam w ciazy.
            >
            > Pozdrawiam serdecznie
            dziekuję Ci bardzo za odpowiedźsmile
            mam nadzieję,ze nie jestem w ciąży.Staram sie nie denerwować-ale mi to nie
            wychodzi za dobrze.Nie wiem jak ja wytrzymam do tego piatku(ponowna wizyta u
            ginekologa) jezeli wcześniej nie dostanę okresu.
        • ktosik10 Re: pecherzyk nie pekl? 21.07.03, 06:46
          mi lekarz rowniez odrazu zrobil usg przez pochwe, i odrazu byl pewien ze to
          torbiel, tzn ani razu mi nie wposmnial ze to moze byc ciaza. zastrzyki wzielam
          i faktycznie dostalam miesiaczke, ale dokladnie nie wiem po ilu dniach.
          ale jestem pewna ze wszystko bedzie dobrze w twoim przypadku rowniezsmile)
          pozdrawiam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka