28.12.16, 20:24
Witam Was wszystkie. Jestem po jednym poronieniu. Obecnie staramy sie z mezem o dzieciaka. Problem wydaje sie byc z owulacja. W 10dc gin mowila ze st jeden pecherzyk majacy 10mm, wczoraj w 14dc inny gin na usg stwierdzil w ymym samym jajniku najwiekszy pecherzyk majacy 9mm. Endometrium 10mm. Ostatni cykl mialam 28dniowy, wczesniejsze 30. Dodam, ze biore duphaston od 3cykli od 16 do 25dc. A takze norprolac 1tabl dziennie z uwagi na podeyzszona prolaktyne. Myslicie, ze jeszcze pecherzyk jakis ruszy i pojawi sie owulacja ? Robie testy owulacyjne od 10dc i caly czas negatywne.. a moze ktoras z Was spotkala sie z czyms podobnym..
Obserwuj wątek
    • lidek0 Re: Owulacja 29.12.16, 07:00
      Testami owulacyjnymi bym się nie sugerowała bo one owulacji nie pokazują, usg robiłabym u tego samego lekarza a tym samym sprzęcie - ja tak robiłam.
    • brenya77 Re: Owulacja 29.12.16, 21:03
      Oczywiscie, ze owulacja moze jeszcze ruszyc. A moze tez nie byc jej wcale. Najlepiej rob testy owulacyjne nadal, przynajmniej bedziesz wiedziec co jest grane. Chyba ze masz duzo pieniedzy na monitorowanie cyklu wink

Tylko nie bierz progesteronu zanim nie stwierdzisz owulacji.

Wpisz swoją odpowiedź
      • agat-a89 Re: Owulacja 29.12.16, 21:52
        Jutro ide do wlasciwego lekarza. Zobacze co mi powie. Teoretycznie od jutra powinnam znow brac duphaston. Mysle, ze jutro bedzie chwila orawdy. Jak pecherzyk zaden nie ruszyl, to nie ma co sie juz łudzić, ze w tym cyklu cos zdzialamy.
        • agat-a89 Re: Owulacja 02.01.17, 15:11
          No i okazalo sie, że prawdopodobnie doszlo do owulacji. Kilka godzin przed wizyta mialam pobolewanie i klucie w okolicy prawego jajnika. Na wizycie lekarz spostrzegl pofaldowany pecherzyk o srednicy 12mm i niewielka ilosc plynu poza nim. Stwierdzil, ze wyglada to.na owulacje tym bardziej, ze endometrium jest rowniez odpowiedniej grubości. Zobaczymy za tydzien czy cos z tego wyszlo. Zastanawia mnie tylko fakt czy poprzedni lekarz.nie dopatrzyl sie pecherzyka dominujacego czy w przeciągu kilku dni az tak duzy wzrost byl.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka