19.02.08, 15:59
witam czy ktos zle tolerował ten lek ..mdłości i bol żołądka??
Obserwuj wątek
    • kasiak37 Re: fulargina 19.02.08, 16:09
      najpierw upewnij sie ze dobrze napisalas nazwe.
      • bozena1231 Re: fulargina 19.02.08, 16:32
        sorry *furaginum*
        • babe007 Re: fulargina 19.02.08, 17:13
          Aaaaa, jeżeli furaginum, to i owszem. Od dziecka (a niestety
          miewałam dosyć często zapalenie pęcherza) mam po nim mdłości. I
          raczej nic sie z tym zrobić nie da...
    • Gość: Maria Re: fulargina IP: *.globalconnect.pl 19.02.08, 18:19
      Lek bardzo skuteczny, ale towarzyszące objawy niezbyt przyjemnesad
      Musisz przyzwyczaić się.
      • doral2 Re: fulargina 19.02.08, 21:41
        lek na zapalenie dróg moczowych, nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych....
        • oregano29 Re: fulargina 19.02.08, 21:51
          zazywam po sotsunku. mam od pewnego czasu problemy z pecherzem.
          • Gość: AGA Re: fulargina IP: 80.54.174.* 19.02.08, 22:16
            Dziewczyny,chcecie to mi uwierzcie,miałam problemy z pecherzem.Furagine jadłam
            jak cukierki i zero reakcji pozytywnej.Miałam spokoj na kilka dni po czym wracał
            problem.Najskuteczniejszym lekiem na te problemy sa zioła, pite regularnie
            zabijaja wszystkie bakterie, te ktore nie powinny
            bytowac w pecherzu czy tez nerkach.Systematycznie przez okres dwoch tyg.parzyc
            dwa razy dziennie rdest ptasi i ziele skrzypu.Daje WAM 100% gwarancji ze Wasze
            problemy sie skończą.Nie ma cudowniejszego środka na te dolegliwośc.Zycze
            cierpliwosci i powodzenia w leczeniu
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka