bozena1231 19.02.08, 15:59 witam czy ktos zle tolerował ten lek ..mdłości i bol żołądka?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kasiak37 Re: fulargina 19.02.08, 16:09 najpierw upewnij sie ze dobrze napisalas nazwe. Odpowiedz Link Zgłoś
babe007 Re: fulargina 19.02.08, 17:13 Aaaaa, jeżeli furaginum, to i owszem. Od dziecka (a niestety miewałam dosyć często zapalenie pęcherza) mam po nim mdłości. I raczej nic sie z tym zrobić nie da... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maria Re: fulargina IP: *.globalconnect.pl 19.02.08, 18:19 Lek bardzo skuteczny, ale towarzyszące objawy niezbyt przyjemne Musisz przyzwyczaić się. Odpowiedz Link Zgłoś
doral2 Re: fulargina 19.02.08, 21:41 lek na zapalenie dróg moczowych, nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych.... Odpowiedz Link Zgłoś
oregano29 Re: fulargina 19.02.08, 21:51 zazywam po sotsunku. mam od pewnego czasu problemy z pecherzem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AGA Re: fulargina IP: 80.54.174.* 19.02.08, 22:16 Dziewczyny,chcecie to mi uwierzcie,miałam problemy z pecherzem.Furagine jadłam jak cukierki i zero reakcji pozytywnej.Miałam spokoj na kilka dni po czym wracał problem.Najskuteczniejszym lekiem na te problemy sa zioła, pite regularnie zabijaja wszystkie bakterie, te ktore nie powinny bytowac w pecherzu czy tez nerkach.Systematycznie przez okres dwoch tyg.parzyc dwa razy dziennie rdest ptasi i ziele skrzypu.Daje WAM 100% gwarancji ze Wasze problemy sie skończą.Nie ma cudowniejszego środka na te dolegliwośc.Zycze cierpliwosci i powodzenia w leczeniu Odpowiedz Link Zgłoś