Dodaj do ulubionych

Tabletki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

01.09.03, 12:50
Niedlugo zaczne brac tabletki, pierwsze opakowanie. Czy moge je przyjmowac
juz teraz, czy mam poczekac na pierwszy dzien okresu? Prosze o szybka
odpowiedz.
Obserwuj wątek
    • mroczna_panna Re: Tabletki!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 01.09.03, 12:55
      Takie informacje zawarte są w ulotce do opakowania tabletek. Najlepiej zacząć
      przyjmować w pierwszym dniu miesiączki, ale można też od piątegodnia cyklu.
      Kwestia tylko tego, że jak weźmiesz pierwszego dnia miesiączki, to
      zabezpieczenie działa od tej pierwszej tabletki, a jak 5dc, to działa chyba
      dopiero od kolejnego opakowania tabletek...
      Pozdrawiam i czytaj ulotki.
    • justy1 Re: Tabletki!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 01.09.03, 15:43
      jeśli chcesz byc zabezpieczona, zacznij od pierwszego dnia cyklu=okresu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka