sexy_crazy_cool 01.09.03, 12:50 Niedlugo zaczne brac tabletki, pierwsze opakowanie. Czy moge je przyjmowac juz teraz, czy mam poczekac na pierwszy dzien okresu? Prosze o szybka odpowiedz. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mroczna_panna Re: Tabletki!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 01.09.03, 12:55 Takie informacje zawarte są w ulotce do opakowania tabletek. Najlepiej zacząć przyjmować w pierwszym dniu miesiączki, ale można też od piątegodnia cyklu. Kwestia tylko tego, że jak weźmiesz pierwszego dnia miesiączki, to zabezpieczenie działa od tej pierwszej tabletki, a jak 5dc, to działa chyba dopiero od kolejnego opakowania tabletek... Pozdrawiam i czytaj ulotki. Odpowiedz Link Zgłoś
justy1 Re: Tabletki!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 01.09.03, 15:43 jeśli chcesz byc zabezpieczona, zacznij od pierwszego dnia cyklu=okresu. Odpowiedz Link Zgłoś