29.09.03, 21:53
Jestem w 20 tyg.ciąży i nie czuję jeszcze ruchów dziecka, a z tego co wiem
to już powinnam; 10.09.br. miałam robione USG i wszystko było w porządku.
Czy to oznacza, że dzieje się coś złego? A jeśli nie to dlaczego jeszcze nie
czuję ruchów?
Obserwuj wątek
    • iwonka50 Re: ciąża 30.09.03, 14:21
      Pierwsze ruchy nie są zbyt gwałtowne i silne. Możesz je odbierać jako procesy
      zachodzące w jelitach(przelewanie się treści jelit)lub delikatne skurcze mięśni
      brzucha. Wsłuchaj się w swój organizm a na pewno niedługo je zauważysz.
      Pozdrawiam.
    • ariana1 Re: ciąża 30.09.03, 14:41
      A skąd wiesz ,że powinnaś? Jedna kobieta odczuwa ruchy w 19 tyg., druga -w 18,
      trzecia w 21, a dwie inne - w 22. Cierpliwości! Jeżeli z USG wychodzi ,że
      wszystko jest OK, to doczekasz się w końcu ruchów dziecka.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka