Dodaj do ulubionych

Tabletki anty i problemy

20.09.08, 22:22
Witam. Od prawie dwóch lat biorę tabletki Harmonet i czułam sie po nich świetnie... do czasu. Od jakichś 4 miesiecy powróciły bóle menstruacyjne,"humorki" i wypryski na twarzy... Czy to możliwe, ze czas na "mocniejsze" tabletki? Trochę sie martwięuncertain i nie do twarzy mi z tym wszystkimsmile
Miała któraś z Was takie problemy?
Obserwuj wątek
    • misunia1987 Re: Tabletki anty i problemy 21.09.08, 06:29
      witam
      skoro piszesz ze od prawie 2 lat bierzesz tabletki to czy to są te
      same czy ginekolog zmieniał ci na jakieś inne?? sama biorę i wiem od
      mojego lekarza że nie można długo brać jednych tabletek bo włąśnie
      pojawiają sie takie obiawy jak napisałaś, a więc chyba pora na
      zmianę. idź do lekarza i z nim pogadaj...
    • Gość: e.milia Re: Tabletki anty i problemy IP: *.acn.waw.pl 21.09.08, 15:22
      hm ja biorę Harmonet ponad rok i też chyba zaczynają się problemy... wypryski na
      twarzy, stany złego nastroju, których już nie miałam od dawna, bóle
      menstruacyjne mam cały czas, wiec to akurat nie, poza tym czasami mam bardzo
      niskie libido. I też myślę o zmianie tabletek, tylko boję się, jak będę
      tolerować jakieś inne..
    • Gość: Erlebnis hm. IP: *.netburg.pl 22.09.08, 16:04
      Być może rzeczywiście tabletki nie trzymają Ci już cyklu, to znaczy są za słabe.
      Ale nóż mi się w kieszeni otwiera, kiedy ktoś pisze "nie można brać tabletek dwa lata, bo organizm tolerować przestaje".
      Bzdura jak sto tysięcy.
      Jeśli wyniki badań są w porządku, a czujesz się dobrze - tabletki bierzesz i ich nie zmieniasz.
      Ciągłe zmiany albo niczym nie uzasadnione przerwy są bardziej szkodliwe.
      Harmonet ma rzeczywiście niski poziom hormonów, i może w tym problem.
      Weź skierowanie na badanie poziomu hormonów.
      Zaczęłaś brać tabletki z powodu trądziku?
      Może lepszy Regulon, albo coś antyandrogennego? (Cyprest?).
      pozdrawiam.
      • mejdo Re: hm. 23.09.08, 17:30
        Ależ oczywiście, że nie z powodu trądziku!! Antykoncepcja to antykoncepcjasmile I pójdę na badania już niedługosmile Wiem, że tabletki horm. to indywidualna sprawa kazdej kobiety. A mi one tylko ostatnio coś nie pasują. Pozdrawiam i dziekujesmile
        --

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka