anik80
03.11.03, 13:44
Od dłuższego czasu mam problem z okresem. Pojawiły sie krwawienia
miedzyokresowe, upławy ciemnobrązowe o brzydkim zapachu i bóle w dole
brzucha. Teraz jest jeszcze gorzej, bo krawie juz ponad 2 tyg. z tygodniową
przerwą. Wybieram się na dniach do lekarza, tylko mnie wiem czy mnie zbada
kiedy krwawie. Co sie ze mną dzieje??