Gość: kate IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.04, 20:37 szukam kontaktu z młodymi ludzmi' którzy sa chorzy na cukrzycę, zeby podzielić się spostrzeżeniami i pogadać z wyjątkowo słodkimi ludzmi Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Teresa Re: cukrzyca IP: *.devs.ac-net.pl 09.01.04, 21:56 mozesz takze poszukac na forach prywatnych gazety -> zdrowie -> diabetycy Odpowiedz Link Zgłoś