IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.04, 20:37
szukam kontaktu z młodymi ludzmi' którzy sa chorzy na cukrzycę, zeby
podzielić się spostrzeżeniami i pogadać z wyjątkowo słodkimi ludzmi
Obserwuj wątek
    • Gość: Teresa Re: cukrzyca IP: *.devs.ac-net.pl 09.01.04, 21:56
      mozesz takze poszukac na forach prywatnych gazety -> zdrowie -> diabetycy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka