Dodaj do ulubionych

czerwone przekrwione gardło

IP: *.aster.pl / *.acn.pl 16.04.04, 15:42
co z nim robić aż mnie tam od wewnątrz boli jakbym miała rane stosuje
witaminieA+E ALE nadla jest takie stosuje też witamine e w płynie pare kropel
i też nic tymsal ale nie wiele to wszystko pomaga i dodam że coś mnie czsem
swedzi i drapie i pokasłuje mam uczucie suchości pieczenia rany od strony
tylnej gardła a nawet czuje sie tak jakbym miała suchy nos też co to może być
Obserwuj wątek
        • papegoja Re: czerwone przekrwione gardło 16.04.04, 17:47
          hmm... czyli to cos przewleklego...a od czego sie zaczelo,czy to pierwszy raz,
          czy palisz,czy jadasz barzdo gorace lub bardzo zimne potrawy, ile masz lat, czy
          jestes alergikiem ,na co innego chorujesz,czy masz objawy ze strony innych
          narzadow,czy zazywasz przewlekle jakies leki?...to wszystko sa istotne
          kwestie...nawet bardzo...no i czy bylas u laryngologa...Moze byc to np.
          przewlekle zapalenie blony sluzowej gardla...wowczas jest uczucie
          przeszkody ,suchosci, drapania,odchrzakiwanie,kaszel, klucie przy
          przelykaniu,bole promieniujace do uszu,gardlo jest czerwone,rozpulchnione i
          obrzekniete...z czasem nieleczone moze spowodowas zanikowe zapalenie gardla
          czyli blona sluzowa wyscielajaca nasz gardziolek powoli zanika,staje sie
          cieniutka jak pergamin i sucha...to dopiero "przyjemnosc"...Twoje gardlo musi
          zobaczyc laryngolog-moze to od migdalkow,zatok...
            • papegoja Re: czerwone przekrwione gardło 16.04.04, 18:12
              laryngologiem nie jestem wiec moja wiedza jest w tej materii
              ograniczona :(( ...najpierw to trzeba miec stwierdzone:)---cienka
              gladka blona sluzowa jakby polakierowana z widoczna siatka naczynek
              krwionosnych, tyle co wiem to ze w pierwszej kolejnosci poszukac przyczyny i ja
              usunac by choroba dalej nie postepowala, obowiazuje absolutny zakaz palenia i
              uzywania ostrych przypraw...Podaje sie leki rozszerzajace naczynia by zwiekszyc
              ukrwienie śluzowki oraz witaminy A,E,preparaty zelaza...niestety to co zaniklo
              juz nigdy nie bedzie jak "nowe"...niestety my kobiety czesciej chorujemy na ta
              postac zapalenia gardla niz panowie...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka