Dodaj do ulubionych

Piję piwo.

14.05.11, 13:02
Od kilku miesięcy potrafię wypić kilka litrów piwa dziennie,nie wiem czy to [potrzeba organizmu czy juz nałóg,pomóżcie mi to rozebrać.
Obserwuj wątek
    • krzysztofsf Re: Piję piwo. 14.05.11, 22:00
      zenobia.6 napisała:

> Od kilku miesięcy potrafię wypić kilka litrów piwa dziennie,nie wiem czy to [po
      > trzeba organizmu czy juz nałóg,pomóżcie mi to rozebrać.

Rozbierac to ty sie bedziesz....po ciemku, jak sadelko po piwku sie odlozy :)
      • e-kasia27 Re: Piję piwo. 15.05.11, 03:44
        Nałóg, a kto normalnie pije kilka litrów piwa dziennie?????????????????????
        Kobieto, jak Ty musisz straszliwie cuchnąć tym piwskiem !!!!!!!!!!!!!!!!!
        • zenobia.6 Re: Piję piwo. 15.05.11, 08:12
          e-kasia27 napisała:

> Nałóg, a kto normalnie pije kilka litrów piwa dziennie?????????????????????
          > Kobieto, jak Ty musisz straszliwie cuchnąć tym piwskiem !!!!!!!!!!!!!!!!!
          Wiem ze to nie normalne dlatego zwracam sie o pomoc,dziękuję za dotychczasowe rady.
          • krzysztofsf Re: Piję piwo. 15.05.11, 08:25
            zenobia.6 napisała:

> e-kasia27 napisała:
            >
            > > Nałóg, a kto normalnie pije kilka litrów piwa dziennie???????????????????
            > ??
            > > Kobieto, jak Ty musisz straszliwie cuchnąć tym piwskiem !!!!!!!!!!!!!!!!
            > !
            > Wiem ze to nie normalne dlatego zwracam sie o pomoc,dziękuję za dotychczasowe r
            > ady.

Jesli faktycznie weszlas w taki zwyczaj, a nie trollujesz, to lepiej z tym skonczyc.
            Prosta droga do alkoholizmu, organizm caly czas jest na lekkim rauchu.
            Zmien towarzystwo, bo zapewne tu jest przyczyna.
            A przynajmniej styl picia - mozna saczyc godzinami pojedyncze piwo.
            • anoagata Re: Piję piwo. 15.05.11, 08:37
              Nie jestem w towarzystwie mieszkam sama na wsi,otóż jakiś czas temu lubiłam różne inne alkohole od czasu do czasu teraz tylko te cholerne piwo i nic innego mnie nie interesuje.
              • krzysztofsf Re: Piję piwo. 15.05.11, 09:10
                anoagata napisała:

> Nie jestem w towarzystwie mieszkam sama na wsi,otóż jakiś czas temu lubiłam róż
                > ne inne alkohole od czasu do czasu teraz tylko te cholerne piwo i nic innego mn
                > ie nie interesuje.

Kwestia, czy pijesz dla smaku czy dla lekkiego szumku w glowie....
                Podane ilosci oznaczja duza czesc dnia spedzona z piwem w dloni.
        • marvello Re: Piję piwo. 10.08.13, 01:34
          Mnie dziwi to że wypiłem 9 piw 6 % a skończyłem o 22.30. Rano o g. 6.00 wykazało 0.00 promila w pracy, Możliwe że tak szybko da się przerobić?
    • alicja19892 Re: Piję piwo. 05.09.13, 23:59
      Picie tak dużej ilości piwa nie jest czymś normalnym i może być oznaką nałogu. Czy odczuwasz przymus codziennego picia i nie możesz obejść się bez alkoholu?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka