Gość: wojtek
IP: *.skierniewice.mediaclub.pl
13.05.04, 12:59
osoba po 70-ce jest po wstawieniu kilka dni temu zastawkikomorowo-
otrzewnowej. ponadto ma
tetniaka na mozgu. po zabieguu wstawienia zastawki ustapily skurcze miesni
ale nadal wystepuja problemy z pamiecia. nastepuje zapominanie tego co bylo
przed chwila powiedziane, pojawiaja sie jakies odwolania do rzeczy ktore nie
mialy miejsca. czy ten stan moze minac czy tez moze to byc zwiazane z
uszkodzeniem osrodka zawiadujacego pamiecia.