Dodaj do ulubionych

solcogyn-pomóżcie

11.07.04, 12:16
Czy leczenie nadżerki Solcogynem jest wskazane tylko dla kobiet które jeszcze
nie rodziły? Czy są na forum jakieś kobiety, które tą metodą miały usuwana
nadżerkę będąc już mamami i czy usuwa się tą metodą tylko małe nadżerki?

pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: toja Re: solcogyn-pomóżcie IP: *.netg.pl / 213.17.193.* 12.07.04, 22:03
      proszę ponownie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka