kari-naaa
09.12.12, 15:15
Witam,
Jestem przerażona:( moja dziecko kilka dni temu wylądowalo w szpitalu z podejrzeniem cytomegali, mononukleozy lub anginy.jak sie o tym dowiedziała pani dr to kazała sprawdzić czy ja mam prEciwciala wiedziałam ze nie mam bo miałam robione badanie w poprzedniej ciazy w 2010 roku. Ponieważ było to podejrzenie u małej ja tez zrobiłam okazało sie ze u mnie wyszło igg 42 IU/ml pozytywny od 1
Igm ujemny
U córki wyszły obydwa ujemne.
Co mogą oznaczać moje wyniki ze chorowalam niedawno juz będąc w ciazy? Teraz jestem w 15 tygodniu.
Proszę o pomoc :(