29.07.04, 17:08
Hej! To znowu ja. Mam do Was takie pytanko - do tych ktore braly Dexametazon
lub jemu podobne sterydy - Leczylyscie sie sporo z tego co czytalam - nawet
pare lat - i rzeczywicie na cere Wam to nie pomoglo ? Ani troche ? Bo niby
powinno pomoc po "wielu miesiacach" ale pare lat to chyba jest dosc wiele :)
Jak ja zaczelam brac sterydy to mnie okropnie wysypalo. PASKUDNIE. Wlasnie
wtedy jechalam na staz i bylam zalamana. Lekarz dal mi potem dodatkowo diane.
Po niej pieknie wszystko sie zagoilo (no bez przesady - nie pieknie ale
niezle) ale bralam diane tylko pol roku. No i potem odstawilam a sterydy
biore dalej i wiecie co? Nie wrocilo. No moze troszke. Ale nie mocno.
Zastanawiam sie tylko czy moze jednak wroci...? To juz 4 misiace jak nie
biore diane...
Poza tym - bierzecie jakies dodatkowe mikroelementy czy witaminy przy
dexametazonie ?

Pozdrawiam serdecznie :)
Kasia
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka