Dodaj do ulubionych

Koronawirus

29.03.20, 19:59
Hej wszystkim. Miałam dziś przykrą sytuację. Będąc na spacerze, oczywiście samej, spotkałam w parku starą przyjaciółkę. Zapominając o pandemii wirusa rzuciłyśmy się przywitać ze sobą, siedziałyśmy i gadałyśmy ponad godzinę. Na koniec odwiozła mnie jeszcze pod dom. Ja wiem, że zachowałam się nieodpowiedzialnie, nie powinnam do niej podchodzić, przytulać się do niej, ale jednak jak kogoś się długo nie widzi, to zapomina sie o bezpieczeństwie. Boję się teraz, czy w razie gdyby moja przyjaciółka była nosicielką koronawirusa, mogę go przenieść na swoją rodzine. Staram się do nich nie podchodzić, oni sami mówią, że raczej nie ma się czym przejmować. Ale jednak jestem zaniepokojona i zła na siebie, zwłaszcza że przyjaciółka wspominała że nie boi się pandemii i normalnie spaceruje po mieście, chodzi do sklepu, spotyka się z ludźmi itd. Czy mam powody do obaw? Czy powinnam coś z tym zrobić? Nie wiem do kogo się z tym problemem zwrócić, dlatego piszę tutaj. Zanim mnie sponiewieracie i zmieszacie z błotem za moją nieodpowiedzialność. Mam świadomość tego że zrobiłam źle i gigantyczne wyrzuty sumienia. Ale liczę, że powiecie mi co mam zrobić w tej sytuacji i czy mam powody do obaw.
Obserwuj wątek
    • koziorozka Re: Koronawirus 29.03.20, 20:09
      anonimowa.uzytkowniczka napisała:
      > Ale liczę, że powiecie mi co mam zrobić w tej sytuacji i czy mam powody do obaw
      ---------------------------------
      Nikt ci nic rozsądnego nie powie. To jak ruletka - szanse są, ale małe.
    • snajper55 Re: Koronawirus 30.03.20, 03:16
      Jeśli masz możliwość odseparowania się od rodziny na 2 - 3 tygodnie, to zrób to. Może macie domek letniskowy lub kamper? Znajomi mają i nie używają? Tylko zrób to szybko albo w ogóle.

S.
      --
      Sukces PiS! Spada liczba chorych na raka. Gdyż szybko umierają.
    • vermieter Re: Koronawirus 30.03.20, 10:22
      jeżeli rodzina bagatelizuje problem, to czym ty się martwisz?
      Okres wylęgania choroby trwa od tygodnia do dwóch, zgłoś się tutaj za dwa tygodnie, to sponiewieramy ciebie i zmieszamy z błotem.
      Osobiście mógłbym już dzisiaj ciebie wytargać, ckni mi się bez baby na tej kwarantannie :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka