IP: *.chello.pl 13.11.04, 21:43
alergia - obrzęki, może ktoś ma taką dolegliwość
Obserwuj wątek
    • Gość: d Re: alergia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.04, 21:57
      ja mam. Stwierdzona nadwrazliwosc na kwas acetylisalicylowy - aspiryna i
      pochodne. Obrzek pojawia sie 2 godziny po spozyciu czegosc zakazanego i
      przewaznie glowa i twarz.
    • Gość: ewa Re: alergia IP: *.urpl.gov.pl / 62.233.201.* 15.11.04, 07:54
      u kogo się leczysz

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka