Gość: ewa IP: *.chello.pl 13.11.04, 21:43 alergia - obrzęki, może ktoś ma taką dolegliwość Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: d Re: alergia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.04, 21:57 ja mam. Stwierdzona nadwrazliwosc na kwas acetylisalicylowy - aspiryna i pochodne. Obrzek pojawia sie 2 godziny po spozyciu czegosc zakazanego i przewaznie glowa i twarz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ewa Re: alergia IP: *.urpl.gov.pl / 62.233.201.* 15.11.04, 07:54 u kogo się leczysz Odpowiedz Link Zgłoś