Gość: gogo
IP: *.mtnet.com.pl / *.mt.pl
03.12.04, 12:12
mama prawie nie potrzebuje picia ! ale w nia wmuszam !
poprawiło sie troche z sikaniem po podawaniu jej wody Jana , ale po 3
miesiacach juz jakby to nie działało, piła tez urosan ! pozniej byla przerwa
i znow dzis jej podalam !
mozew cos polcicie ? bo takie problemy to nic dobrego dla ogranizmu!