IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.01.05, 17:48
jestem ciekawa jakie skutki uboczne moze powodowac polaczenie extasy z
tabletkami antykoncepcyjnymi. to nie jest uzaleznienie wiec pisze tu bo wydaje
mi sie ze tylko ktos kto dobrze zna sie na medycynie moze znac odpowiedz
Obserwuj wątek
    • Gość: ja Re: extasy IP: 195.94.198.* 21.01.05, 18:26
      seks po pigulach fajny, nie ?:)))

    • lipa55 Re: extasy 21.01.05, 18:46
      a własna inteligencja ci nic nie podpowiada?
    • Gość: Nolay Re: extasy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.05, 19:15
      Ja mogę powiedzieć co wiem z doświadczenia. Biorę pigułki antykoncepcyjne od 3
      lat. Przez ten okres również kilkanaście razy jadłam extasy. Żadnych skutków
      ubocznych nie zauważyłam. W końcu to są hormony. A hormony nie oddziaływują z
      różnymi innymi substancjami chemicznymi, tak na chłopski rozum. Ale opinia
      lekarza byłaby rzeczywiście wskazana.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka