Dodaj do ulubionych

zespół androgenny

29.01.05, 21:07
co to jest u kobiet:)
Obserwuj wątek
    • urbanchaos Re: zespół androgenny 29.01.05, 22:30
      "Wynikiem zaburzeń hormonalnych są nie tylko wymienione już choroby, ale także:
      otyłość, trądzik na twarzy, klatce piersiowej i plecach, szybko przetłuszczające
      się włosy, nadmierne owłosienie, wypadanie włosów. Wraz z zaburzeniami cyklu
      miesiączkowego stanowią zespół androgenny."
      Androgeny, męskie hormony płciowe
      wszystko to mozna znaleźć w google.pl....
      • superniania Re: zespół androgenny 30.01.05, 10:41
        dzięki

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka