Dodaj do ulubionych

FAKTURA ZA OKULARY

31.01.05, 21:36
Chcę odliczyc od podatku wydatek na okulary dla niepełnosprawnej
córki /dwudziestolatka/. Na kogo powinna być wystawiona faktura - na córkę
czy na mnie?. Dziekuję za pomoc.
Obserwuj wątek
    • Gość: MiK Re: FAKTURA ZA OKULARY IP: *.gorzow.mm.pl 31.01.05, 22:25
      Jeżeli córka jest na Pani utrzymaniu, to faktura powinna być na Panią.
      • amadobo Re: FAKTURA ZA OKULARY 31.01.05, 22:54
        Dziękuję, pozdrawiam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka