amadobo 31.01.05, 21:36 Chcę odliczyc od podatku wydatek na okulary dla niepełnosprawnej córki /dwudziestolatka/. Na kogo powinna być wystawiona faktura - na córkę czy na mnie?. Dziekuję za pomoc. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: MiK Re: FAKTURA ZA OKULARY IP: *.gorzow.mm.pl 31.01.05, 22:25 Jeżeli córka jest na Pani utrzymaniu, to faktura powinna być na Panią. Odpowiedz Link Zgłoś