21.08.05, 22:27
czy na jezyku moze wyskoczyc jakis pryszcz??i czy z ropniakiem trzeba isc do
lekarza
Obserwuj wątek
    • wadera3 Re: jezyk 21.08.05, 23:16
      afta-do lekarza niekoniecznie:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka