14.09.05, 02:13
mam taki problem, nie tyle, że mi się pocą nogi, lecz nie przyjemnie
pachną...nie pójdę z tym do lekarza bo mi wstyd..jest na to jakaś rada? myje,
etc, buty zaśmierdły, wypranie nic nie daje..help!?
Obserwuj wątek
    • gusia40 Re: stopy... 14.09.05, 02:36
      Może masz grzybicę między palcami u stóp.Zazwyczaj rozwija się między 4 a 5
      palcem.Skóra robi się tam biała,zmacerowana i śmierdzi.Idz z tym do lekarza
      takie dolegliwości są bardzo częste.Nie ma się czego wstydzić.Chyba ,że się
      uprzesz żeby nie iść,to sprzedadzą ci w aptece coś bez recepty.Ale to będzie
      drożej kosztowało.Może być mniej skuteczne.
    • frodo_pl Re: stopy... 15.09.05, 09:28
      no wlasnie wrocilem od lekarza i polecil mi kosmetyki z oriflame...lol

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka