frodo_pl 14.09.05, 02:13 mam taki problem, nie tyle, że mi się pocą nogi, lecz nie przyjemnie pachną...nie pójdę z tym do lekarza bo mi wstyd..jest na to jakaś rada? myje, etc, buty zaśmierdły, wypranie nic nie daje..help!? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gusia40 Re: stopy... 14.09.05, 02:36 Może masz grzybicę między palcami u stóp.Zazwyczaj rozwija się między 4 a 5 palcem.Skóra robi się tam biała,zmacerowana i śmierdzi.Idz z tym do lekarza takie dolegliwości są bardzo częste.Nie ma się czego wstydzić.Chyba ,że się uprzesz żeby nie iść,to sprzedadzą ci w aptece coś bez recepty.Ale to będzie drożej kosztowało.Może być mniej skuteczne. Odpowiedz Link Zgłoś
frodo_pl Re: stopy... 15.09.05, 09:28 no wlasnie wrocilem od lekarza i polecil mi kosmetyki z oriflame...lol Odpowiedz Link Zgłoś