20.10.05, 23:41
Mam pytanie ...czy ktoś z internautów miał może naczyniaka na nosie???
Wczoraj dowiedziałam się od dermatologa ,że mam naczyniaka , podobno nie jest
groźny, ale lepiej go usunąć.Dostałam skierowanie na chirurgię ,ale myślę o
laserze.
Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • dora1 Re: naczyniak 20.10.05, 23:43
      Sorry to nie naczyniak , a nabłoniak

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka