20.05.06, 13:04
rano poczułam dziwny ból w okolicy pęcherz,przd południem w toalecie było
jeszcze gorzej pieklo szczypało i bolało.Sobota gabinety pozamykane co robic
jak sobie pomóc (nie moge brac furalginum), ZIOŁOWE ODKAZAJĄCE WZIEŁAM JAK NA
RAZIE ZADNEJ POPRAWY .
Obserwuj wątek
    • aurora15 Re: pęcherz 20.05.06, 14:44
      pomoze nospa-bardzo dobrze dziala przeciw bolowo i rozkurczowo, oprocz tego
      pozostaje ci do wyboru: urosept, urinal, furagin, vit c-zakwasza mocz,
      przeciwzapalnie moze tez warto ibuprofen, ale to wszystko jest bez recepty
      dostepne i dziala tylko na lekkie zakazenia, jak nie przejdzie to tylko
      antybiotyk na ostrym dyzurze, bo wierz mi ze jak sie infekcja rozwinie to bol
      bedzie straszny-mowie z doswiadczenia
    • mag401 Re: pęcherz 20.05.06, 15:09
      Jeśli dobrze pamiętam to mówiłem Ci , że masz zapromieniowane mieszkanie.Niech
      jakiś radiesteta z uprawnieniami zrobi porządek z Twoim mieszkaniem. Jeśli tego
      nie zrobisz to będziesz wzywała pomocy po różnych forach na ból nóg , kłopotach
      z krążeniem, kłopotami z nerkami itp. Ponadto pomoc , którą otrzymujesz od
      różnych osób na różne kłopoty nie jest spójna i może się wzajemnie
      wykluczać.Nie mogę Ci pomóc w odpromieniowaniu mieszkania bo działam w
      Warszawie.Jest możliwy dobór ziół i preparatów na odległość jeśli będę wiedział
      jakie leki bierzesz. NAJPIERW ZAKOŃCZ LECZENIE UROLOGICZNE. Dalsze moje
      propozycje mogę przedstawić przez.pocztę bo niemam zamiaru czytać wypowiedzi
      ludzi , którzy potrafią wyszydzać lub wydziwiać nic w zamian nie proponując.
      • snajper55 Re: pęcherz 20.05.06, 18:41
        mag401 napisał:

> Jeśli dobrze pamiętam to mówiłem Ci , że masz zapromieniowane mieszkanie.

Pewnie też sąsiedzi mają czarnego kota. Niech go się pozbędą, bo inaczej cały
        czas będziesz miała kłopoty z pęcherzem. ;)

S.
        --
        J.Kaczyński: Samoobrona jest tworem byłych oficerów SB. Mój brat dostał raport,
        z którego wynikało, że grupa byłych oficerów SB założyła związek zawodowy
        Samoobrona.
        • nupik Re: pęcherz 20.05.06, 21:57
          a jestes uczulona na furagin? szkoda wielka bo to bardzo skuteczny lek niestety
          na recepte. Ja choruje na zapalenia pecherza juz od 15 lat, co jakis czas mnie
          dopada ale mam zawsze furagin, urosept, i pije litry wody, juz niedobzre mi od
          tej wody ale pije dzielnie i ...sikam. nie ma lepszego sposobu, trzeba wyrzucic
          z siebie bakterie. nos pa na bol, termofor tez dobrze robi i pij nieskonczone
          ilosci, moze byc piwo, dobzre dziala moczopednie, bezalkoholowe rzecz jasna ,
          alkoholowego nie dasz rady chyba tyle wypic:)
          w poniedizalek rano mocz do analizy koniecznie, bo moze sie nie obejsc bez
          antybiotyku
          pozdrawiam
          aga

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka