Dodaj do ulubionych

trzęsą mi się ręce

11.12.07, 10:26
Czy też tak macie, że odkąd bierzecie leki trzęsą wam się ręce?

Od stycznia biorę pulmicort i oxis (plus doraźnie velaspir) i od
tego czasu mam mniejsze lub większe problemy z trzęsącymi rękami.
Lekarze, u których byłam, twierdzą, że biorę najłagodniejszą dawkę,
jaka powinna być brana przy moim stanie zdrowia.

Szlag mnie trafia, bo moim hobby jest fotografia, a tu nawet
stabilizacja matrycy nie pomaga wink
Obserwuj wątek
    • boi-sie Re: trzęsą mi się ręce 14.12.07, 01:01
      Mam ten sam problem u mnie pojawia się po serevencie i po bimetykach najgorzej po salbutamolu ...
      wkurza mnie najbardziej to że nie można nic zrobić trza się tylko to tego przyzwyczaić zostajemy bezradni
      tak zwane wybieramy z dwojga złego mniejsze zło
      mam do wyboru albo duszności lub trzęsące ręce
      benadzijnie....
    • iwokuj1386 Re: trzęsą mi się ręce 11.01.08, 20:41
      Witaj!
      Uważam, że trzęsące się ręce mogą być objawem nie alergii, ale tarczycy. Czy
      robiłaś sobie badanie TSH? to jest właśnie takie badanie, które stwierdza czy
      ktoś ma tarczycę. Miała również takie objawy i zrobiłam takie badanie, okazało
      się, że mam tarczycę
    • dexius Re: trzęsą mi się ręce 27.01.08, 19:35
      moze dlatego ze potas Ci spada?
      poza tym zainteresuj się glistnica, lambliozą lub chlamydią
      każda z tych chorob powoduje astme, kwestia tylko ktora z tych Tobie dolega...
      • cerys_82 Re: trzęsą mi się ręce 24.03.08, 12:26
        mi też trzęsą się ręce i przypuszczam że to właśnie z wziewów(tarczyca u mnie
        jest wykluczona),pozdrawiam
    • jasminowasia Re: trzęsą mi się ręce 07.05.08, 19:11
      Mnie się trzęsą ręce po lekach rozszerzających oskrzela, pisze w
      działaniach niepożądanych- drżenie mięśni szkiletowych, to normalne,
      czasem lekarz zmniejsza dawkę leku...trudno mi czasem zebrać
      drobniaki w sklepie przy kasie...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka