ksiaze-gigi 23.07.06, 01:23 proszę doeadzcie coś jak pozbyć sie bólu przepony...strasznie boli, od śpiewania. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
opierzona Re: przepona-help!! 23.07.06, 14:17 Od dawna spiewasz? Bol pojawia sie w czasie czy po spieraniu? Kiedy pierwszy raz cie rozbolalo? Gdzie Cie boli? Pod mostkiem, wzdluz rzeber? Opierzon Odpowiedz Link Zgłoś
ksiaze-gigi Re: przepona-help!! 23.07.06, 19:46 Spiewu solowego ucze sie od roku. boli mnie pod mostkiem, mniej wiecej rownooloegle do linii piersi. to po rozgrzxewce.czasem mnie obolewalo, jak zbyt mocno pracowalam nad oddechem, ale teraz bardzo boli. Odpowiedz Link Zgłoś