Dodaj do ulubionych

przepona-help!!

23.07.06, 01:23
proszę doeadzcie coś jak pozbyć sie bólu przepony...strasznie boli, od śpiewania.
Obserwuj wątek
    • opierzona Re: przepona-help!! 23.07.06, 14:17
      Od dawna spiewasz?
      Bol pojawia sie w czasie czy po spieraniu?
      Kiedy pierwszy raz cie rozbolalo?
      Gdzie Cie boli? Pod mostkiem, wzdluz rzeber?

      Opierzon
      • ksiaze-gigi Re: przepona-help!! 23.07.06, 19:46
        Spiewu solowego ucze sie od roku. boli mnie pod mostkiem, mniej wiecej
        rownooloegle do linii piersi. to po rozgrzxewce.czasem mnie obolewalo, jak zbyt
        mocno pracowalam nad oddechem, ale teraz bardzo boli.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka