wyszywana
02.08.06, 07:47
Moja mama od jakichś 3 miesięcy ma ciśnienie 170/70 lub 150/67 (mniej więcej w
tych proporcjach). Do tego dochodzą czasami zawroty głowy. Wyniki ma w normie.
Neurolog stwierdził problemy z krążeniem. Czy ktoś z Was wie od czego może być
wysokie ciśnienie (to pierwsze). Bardzo dziękuję za zainteresowanie i wszelkie
odpowiedzi. Pozdrawiam!