Dodaj do ulubionych

dziwne samopoczucie

11.11.06, 13:50
hej!
Od jakichś kilku tygodni mam bardzo dziwne samopoczucie: słabość,
mdłości,często kręci mi się w głowie i mam wrażenie że zaraz zemdleję,w ogóle
ciężko jest się poruszać, ciemnieje w oczach. Taki stan przeciąga sie do kilku
godzin prawie codziennie,to nie jest kilkusekudowy zawrót głowy.Już myślałam o
wielu rzeczach,różnych chorobach,ale nie mam pojęcia,z czym to może być
związane.Dodam,że będę miała możliwość pójścia do lekarza dopiero za kilka
tygodni. Jak myślicie, z czym taki stan może być związany?
Aha, mam 23 lata, i na pewno nie jestem w ciąży :-)
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Obserwuj wątek
    • to_jaaa Re: dziwne samopoczucie 11.11.06, 15:03
      za kilka tygodni to już możesz mieć ciemnośc w oczach na stałe
      • agata035 Re: dziwne samopoczucie 11.11.06, 16:27
        A jak wygląda Twoje ciśnienie? Ostatnio, aura na dworze sprzyja takim
        zawirowaniom ciśnieniowym.
        to_jaaa ma jednak rację - nie bagatelizuj takich dolegliwości.
        • kinga044 Re: dziwne samopoczucie 11.11.06, 16:50
          Mam wrażenie że ciśnienie jest zaniżone, w ogóle mam skłonność do niskiego
          ciśnienia. Ale mąż też zwrócił uwage,że jestem bardzo blada...
          • j2334 Re: dziwne samopoczucie 11.11.06, 18:37
            kinga044 napisała:

            > Mam wrażenie że ciśnienie jest zaniżone, w ogóle mam skłonność do niskiego
            > ciśnienia. Ale mąż też zwrócił uwage,że jestem bardzo blada...

            Skoro nie masz mozliwosci pojscia do lekarza to przynajmniej id do najblizszego
            laboratorium i zrob morfologie i zelazo we krwi.Pare zl to kosztuje.A duzo moze
            juz wyjasnic.Czy nie masz zbyt obfitych miesiaczek?To czesty powod anemii.
            • kinga044 Re: dziwne samopoczucie 11.11.06, 18:54
              Nie mam możliwości pójść do lekarza przez najbliższe 2 tygodnie dlatego że
              codziennie pracuję od 8 rano do 20,czyli laboratorium też odpada,bo raczej zaden
              internista lubu laboratorium nie pracują po 20 :-(
    • betka801 Re: dziwne samopoczucie 11.11.06, 16:40
      Naemia jak nic anemia.Do lekarza.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka