27.11.06, 22:18
Proszę,odpiszcie mi czy we wszystkich regionach w Polsce podaje sie
noworodkom vigantol lub wit.D3,czy tez są odstępstwa od tego?
Obserwuj wątek
    • joa344 Re: vigantol 28.11.06, 17:43
      wszedzie podaja...witamine c i D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka