Dodaj do ulubionych

Proszę o pomoc

18.02.07, 19:34
Chciałam bardzo prosić o pomoc w doborze posiłków. Muszę schudnąć. Wiem że
potrzebne jest 5 posiłków dziennie stąd moja prośba. Doradźcie proszę co
można zabrać do pracy tak aby nie czuć głodu a nie tyć. I jeszcze chodzi mi o
posiłek wieczorny, pracę kończę o 19 i nie wiem czy mogę sobie pozwolić na
jakikolwiek posiłek o tej porze. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • linn_linn Re: Proszę o pomoc 18.02.07, 20:45
      Mozesz, ale nie powinna to byc kolacja wysokokaloryczna. No i niezbyt obfita.
      Ja jem nawet o 20-ej.
      Do pracy mozesz zabrac owoce, jogurt, kanapki / no moze kanapke /, surowki...
    • katarzyna.purak Re: Proszę o pomoc 19.02.07, 14:29
      Przed wyjściem do pracy obowiązkowe lekkie śniadanko w domu, a w pracy II
      śniadania to może być wcześniej przygotowana i zabrana z domu sałatka: z ryżem
      bądź makaronem, tuńczykiem/szynką, serem i obowiązkowo warzywami i oliwą z
      oliwek itp. Na pewno bez majonezu i skwarek ;-) Może to być kanapka z pieczywa
      pełnoziarnistego, ale również owoce, jogurty. Możesz pozwolić sobie na dwie
      przekąski w pracy ( małe objętościowo), a po powrocie do domu zjedzenie
      jednodaniowego lekkostrawnego obiadu – 3 godziny przed snem. Nie zapominaj
      również o płynach szczególnie wodzie mineralnej i zielonej herbacie. Powodzenia!
      • denim81 Re: Proszę o pomoc 19.02.07, 20:46
        Dzięki bardzo za pomoc. Pozdrawiam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka