denim81
18.02.07, 19:34
Chciałam bardzo prosić o pomoc w doborze posiłków. Muszę schudnąć. Wiem że
potrzebne jest 5 posiłków dziennie stąd moja prośba. Doradźcie proszę co
można zabrać do pracy tak aby nie czuć głodu a nie tyć. I jeszcze chodzi mi o
posiłek wieczorny, pracę kończę o 19 i nie wiem czy mogę sobie pozwolić na
jakikolwiek posiłek o tej porze. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam.