serafitka
03.07.07, 23:35
Jak rozpoznać powiększone węzły chłonne ? Konkretnie na szyji. Mam z obu
stron, mniej więcej symetrycznie i mniej wiecej w miejscu, gdzie kończy się
kość szczęki takie małe "pagórki". Ale one sprawiają raczej wrażenie
powierzchniowych, jakby były na skórze lub tuż pod. I w zasadzie mam je od
dawna. Są miękkie i nie bolą. Czy to węzły, czy po prostu jakieś znamionka na
skórze ?