Dodaj do ulubionych

błonnik ShapeWorks Herbalife

13.01.08, 13:17
witam, mam od kolezanki prawie cale opakowanie błonnika Shape Works
z Herbalife. Obecnie od tyg jestem na diecie tzn, ograniczylam o
polowe jedzenie ,słodycze i slodkie napoje-w zamian pije duzo wody
niegaz + duzo ruchu( treuje od lat taniec towarzyski) schudlam 1kg,
mam zamiar kontynuowac te dite gdyz waze 57 kg wzrost 163 .
chcialabym osuafgnac w miare mozliwosci do miesiaca wage 54-55 kg.
Moje pytanie brzmi czy stosowanie samego blonnika przed posilkami
wspomoże moja diete ??? prosze o konkretna odpowiedz. pozdrawiam:)
Obserwuj wątek
    • jola1969 Re: błonnik ShapeWorks Herbalife 17.01.08, 18:23
      witaj,
      sam błonnik bardzo dobrze wspomaga organizm podczas zrzucania
      kilogramów.
      ma on też jeszcze wiele innych pozytywnych funkcji ale jesc
      powinnismy go zawsze poniewaz niesamowicie dobrze robi naszym
      jelitom. sama jem go juz kilka lat i pozostale prodykty i czuje sie
      swietnie. tylko do niego trzeba wypic 2 l wody dziennie bo inaczej
      bedzie gniotl w brzuchu gdyz nie ma sie jak rozpuscic
      pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka