agus2119
14.03.08, 18:05
od jakiś 4mc mam lęki związane z zaśnięciem.Noc powinna kojarzyc się
ze snem,odpoczynkiem,a ja jak tylko pomyslę że mam usnąć to ogarnia
mnie strach,chce mi się płakać.Śpię z otwartymi drzwiami do
pokoju,śnią mi sie koszmary,gdy mąż dla zartu przytka mi buzie mam
wrażenie,że ktoś mnie duśi
proszę o pomoc