Dodaj do ulubionych

świąd warg sromowych / GASEC?

IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 09.09.03, 11:40
Ta przykra dolegliwość nęka mnie od jakiś dwóch tygodni. Nie wiem, czy to
może mieć jakiś związek, ale mniej więcej od czasu gdy zaczęłam stosować leki
na żołądek, a mianowicie GASEC.Wtedy też zaczęłam częsciej siusiać, a przy
okazji pojawiło się to naprawde przykre swędzenie. Nie mam żadnych upławów i
pochwa wydaje się być czysta. Miałam robioną cytologię, niestety wynik
dopiero będę miała w czwartek. Czuję "tylko" świąd, wargi sromowe są jakieś
takie podrażnione i wydaje mi się, że wyszło mi parę maleńkich krosteczek.
Smaruję się alantanem i tridermem, używam płynów specjalnych do higieny
intymnej i troszkę jest lepiej. Czy to może mieć coś wspólnego z lekarstwami
jakie biorę? Nie chciałabym z nich rezygnować, bo są skuteczne na mój
żołądek. Bardzo proszę o poradę.....
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka