Dodaj do ulubionych

Odstające uszy

IP: *.router.media-com.com.pl 02.10.03, 17:11
zajebichop powiedzcie ile sie za to buli
Obserwuj wątek
      • Gość: mama Re: Odstające uszy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.08.04, 22:20
        Pewnie gdybyś nie przyklejała to też miałaby uszy przylegające. Ja przyklejałam
        swojej córce i nic to nie dało, ale była wychowywana w poczuciu, że nie jest to
        problem. Wiedziała, że można go rozwiązać operacyjnie ale nie chciała. Dopiero
        gdy miała 9 lat dzieci jej tak dopiekły, że chciała tej operacji i została
        zrobiona. Cierpiała po operacji okropnie ale jak sama mówi teraz i bezpośrednio
        po operacji, że "warto było".
        • d00d3k Re: Odstające uszy 21.04.05, 21:45
          witam. Ja mam 16lat i mam pytanie czy da się coś z tym zrobić. I ile to kosztuje? Irytuje mnie rzecz że koledzy często się ze mnie śmieją i każdy mnie ocenia za wygląd a twarz mam ładną co można z tym zrobić? :(
    • Gość: odstający radar !! Re: Odstające uszy IP: 192.168.2.* / *.unitron.lublin.pl 07.05.04, 20:11
      no własnie ile to kosztuje masz racje ale teraz do czasopisma mam 12 lat i mam
      bardzo odstajace uszy nigdy nie nosze kucyków ani nigdy w życiu nie miałam na
      sobie frotki strasznie żle sie z tym czuje koleżanki mówioł na mnie ufo lup
      odstajacy radar śmieją sie zemnie ale czy ostatnim wyjsciem musi być operacja
      czy nie ma innego wyjścia słyszałam że mogoł byc po tej operacii powikłania
      bardzo sie boję a co bedzie na studniówce i na to mam krencone włosy prosze
      powiećcie co mam zrobić.
    • Gość: załamana Re: Odstające uszy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.08.04, 20:07
      noo to jest straszny problem i zmartwienie dla mnie ale coz jest takie zycie
      trzeba zyc ale jakos mi sie nie chce,tyle mam problemow w zyciu i jest wszystko
      zjebanie,moze kiedys zarobie na operacje to sobie zrobie ale wole pieniadze
      daac dzieciom ciezko chorym,a zwłaszcza ze moja siostra teraz jest w szpitalu
      na ciezka ospe.......
      • rufusgba Re: Odstające uszy 06.12.04, 18:23
        To nie jest operacja tylko korekcja. Kosztuje to 3000 zł. Mam 16 lat ale o tym
        nie wiedziałem. Teraz jestem cholernie wnerwiony bo gdybym wiedział wcześniej
        już dawno bym to zrobił.
        • sojka1 Re: Odstające uszy 06.12.04, 22:02
          Ja zrobiłam sobie operację na uszy 8 lat temu i bardzo tego żałuję! Po pierwsze
          po bardzo bolało, po drugie z czasem mam wrażenie że uszy nie są tak przyległe
          jak po operacji a po trzecie bolą mnie przy wietrze lub zmianach pogody!!!
          Lepiej zastanów się zanim podejmniesz decyzję!!!!!!!!!!
    • aluniaa Re: Odstające uszy 22.04.05, 09:49
      Ja miałam operację, moja siostra też, ale odpłatnie dawno temu.Ale moja
      siostrzenica miała to robione na kasę chorych.To jest możliwe.Dowiedzcie się.I
      wcale tak nie boli.My miałyśmy w znieczuleniu miejscowym, siostrzenica w
      ogólnym.
      • wiki24 Re: Odstające uszy 12.05.05, 13:17
        ja tez miałam odstajace uszy,ale jak miałam 12,13 lat to nosiłam taka opaskę na
        uszy i tez pomogło,uszy są bardziej przyklapniete.Do tego pźniej w wieku
        dojrzewania buzi staje się bardziej krąglejsza i uszy tak nie wystaja-nie
        martwcie się dzieciaki
        • joannak_85 Re: Odstające uszy 15.05.05, 21:48
          a moim zdaniem warto.bo tu chodzi też,a moze przede wszystkim o TWOJE
          samopoczucie.nie wiem,ale ja nabrałam pewności siebie i zupełnie inaczej się
          czuję.sam zabieg absolutnie bezbolesny,za to później można chodzić po
          ścianach.na szczęscie środki przeciwbólowe trochę pomagają.
          cena to ok.2500.
          pozdrawiam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka