Dodaj do ulubionych

ból piersi - prośba o pomoc

29.12.03, 18:39
Około 4 miesięcy temu wykryto u mnie torbiel w piersi i kazano co jakiś czas
ją badać (byłam już dodatkowo 1 raz na USG i było ok) czy się nie powiększa,
ale ostatnio pierś mnie strasznie boli czuje coś jak pieczenie ciągnięcie
itp. Błagam powiedzcie co to może być mogę iść na USD dopiero za około 2
tygodnie bo wówczas będzie odpowiedni dzień cyklu co ZROBIĆ !! Strasznie
BOLI : (((((( POMOCY
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka