Dodaj do ulubionych

co na apetyt

23.09.05, 11:02
napiszcie jeśli dawałyści coś dzieciakom na apetyt. Jakieś witaminki, inne
środki???,

ja ostatnio wypróbowałam PIKOVIT (w syropie - jest smaczny). chyba działa
trochę lepiej niż CITROPEPSIN.
Obserwuj wątek
    • wrobelek71 Re: co na apetyt 23.09.05, 12:26
      Dawałam małemu na alergię KETOTIFEN, który ma w działaniach niepożądanych
      pobudzać łaknienie smile. Dostawał również PERITOL, też blokujący działanie
      histaminy, ale również stosowany przy jadłowstręcie. Niestety nie zauważyłam,
      żeby coś pomogło.
      A moj lekarz twierdzi, że citropepsin nie działa.
      • grazka8 Re: co na apetyt 23.09.05, 13:00
        Każdy lek na apetyt to klapa totalna,no same powiedzcie jak mogą działać
        witaminy na pobudzenie apetytu.Ja w to nie wierzę.Próbowałam wszystkiego na
        Amelce to chyba szybciej nasza podświadomośc by zadziałała niż jakieś
        specyfiki.Chyba każda z nas musi przejśc taki okres u dziecka ,mój lekarz
        mówi,że dopóki dziecko nie traci na wadze to wszystko jest ok.
      • mami7 Re: co na apetyt 23.09.05, 13:48
        Ketotofen, Peritol, to mocne leki i zapisuje je lekarz. O peritolu było sporo na edziecku zdrowie proponuje lekturę.
        Jesli dziecko się nie glodzi, nie leci na wdazde, ma wyniki w normie, nie ryzykowałabym z takimi lekami.
        A ponadto złoty środek....Duzo ruchu na świeżym powietrzu, ale nie w wóżku, tylko na włąsnych nóżkach, pod warunkiem, że dziecko już chodzi wink
        • wrobelek71 Re: co na apetyt 23.09.05, 14:50
          Tak, też jestem przeciwna tym środkom, ale musiałam chociaż wypróbować. Nie
          pomogło - nie daję. Latem mały był po 5-6 godzin na spacerku i... apeytu nie
          miałsad
          • mami7 Re: co na apetyt 23.09.05, 15:18
            Bo latem sie jeśc nie chce wink
            Pociesze cię, że moje dziecko się czasami dosłownie glodziło, był słaby, zły, a jeśc nie i koniec.
            4 latek nie sprawia już w tym względzie problemu. Pozostał jeden-wybredność w jedzeniu, ale je i mówi głodny jestem, a to dla mnie nowość wink))))
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka