Dodaj do ulubionych

Jestem zmuszona

20.09.11, 16:08
zatrudnić panią do sprzątania. Zdrowie na razie nie pozwala mi na wykonywanie pewnych czynności - nie mogę się przemęczać. O ile nie jest trudno znaleźć taką osobę do pomocy , to mam problem z ustaleniem kwoty wynagrodzenia.

Płaci się od godziny czy za całe posprzątane mieszkanie? Jaka kwota za godzinę/posprzątania pracy byłaby ok?
Od jakiej sumy zacząć rozmowę?
Obserwuj wątek
    • stefanprawo Re: Jestem zmuszona 20.09.11, 16:29
      200zł + VAT buahahhahahaha tylko jak będziesz "zatrudniać" Panią do sprzątania nie omieszkaj wziąć od niej rachunek lub fakturkie tak żeby nie było to na "czarno" bo jest to NIELEGALNE i powoduje szkody dla Skarbu PAństwa czyli dla nas samych a skoro stać cię na służbę to i podateczek od zatrudnienia się należy?
      • graid Re: Jestem zmuszona 20.09.11, 16:46
        Nie o taką radę prosiłam.

Moimi rachunkami i fakturami się nie przejmuj, pilnuj raczej swoich spraw.

Służbę? To tak nazywasz osoby, które chcą dorobić na trochę lepsze życie?

Oczywiście Ty żadnych fuch czy pracy na lewo nie bierzesz, a jak już Ci się zdarzy, to zawsze wystawiasz/bierzesz faktury bądź rachunki.... Jasne.... bo w to uwierzę....

Wiesz, "dobrymi radami", to jest piekło wybrukowane...

• lomianki2011 Re: Jestem zmuszona 20.09.11, 18:22
          graid napisała:

> Nie o taką radę prosiłam.

>
          Lepiej tak nie dyskutuj na tym forum, bo zaraz Ci napiszą, że pracujesz w kancelarii tajnej albo jesteś burmistrzem:-) Jak chcesz pogadać wpadnij na fejsa do grupy "Miasto i Gmina Łomianki".
          • neptun6666 Re: Jestem zmuszona 20.09.11, 19:25
            lomianki2011 napisał:

> graid napisała:
            >
            > > Nie o taką radę prosiłam.
            >
            > >
            > Lepiej tak nie dyskutuj na tym forum, bo zaraz Ci napiszą, że pracujesz w kance
            > larii tajnej albo jesteś burmistrzem:-) Jak chcesz pogadać wpadnij na fejsa do
            > grupy "Miasto i Gmina Łomianki".

Z deszczu pod rynnę . Swoją drogą Stefan , musisz jednak brać pod uwagę że
            piszącemu może zależeć na pomocy. Niestety w tym przypadku nieco się zagalopowałeś.

Jeżeli znajdę taką osobę napiszę do ciebie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka