brycezion
20.12.11, 20:25
Dwa lata temu wpadła mi w ręce gazetka wydawana w Dziekanowie Bajkowym. Nie pamiętam autora artykułu, ale pisał on o konieczności przekazywania części działek i dróg prywatnych pod budowę infrastruktury - wod-kan i dróg asfaltowych.
Teraz, jak przeczytałem, Sołtys _bajkowego pisze, że akcja nadal się rozwija.
A dlaczego na innych osiedlach, np. na Dąbrowie nic się nie dzieje w tej sprawie ?
A może się jednak dzieje ?