11.08.15, 22:38
Od Lwowskiej na wysokości przedszkola Słoneczko w kierunku Baczyńskiego kładą nowy chodnik. Czy wiadomo już dokąd go dociągną ? I czy od Lwowskiej w kierunku ronda na Brukowej tez są jakieś plany w tym zakresie? Ktoś, coś wie?:)
Obserwuj wątek
    • l-dam Re: chodnik 12.08.15, 19:16
      A czemu nie ma przy nim scieżki rowerowej? Przecież jest na całej długości od Burakowa do ronda, dalej od Fabrycznej do Graniczki. Poza tym jest wielka tablica, że ścieżka będzie budowana. Co to więc za marnotrastwo, że budując nowy chodnik nie robi się ścieżki????
      • dorota19700 Re: chodnik 12.08.15, 22:19
        ścieżka będzie przy ulicy bo powinna pięknie skomponować się z tą przy szkole. Ciekawe czy bezpiecznie będzie przy ulicy np jechać z dzieckiem
        • ananke0011 Re: chodnik 13.08.15, 17:01
          Ścieżka ma być podobno przedlużeniem tej asfaltowej wizji sprzed kiosku ruchu?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka