Dodaj do ulubionych

Artykuł z GW

• frags Re: Artykuł z GW 15.03.06, 17:08
        To są raczej zastrzeżenia do władz Warszawy, jak poczytałem komentarze. Sam
        pomysł był z ich strony głupi - po co cedować ważną część pracy na małą i
        niewydolną gminę? Posłużyli się Łomiankowskimi urzędnikami jako wołami
        roboczymi i nic im z tego nie wyszło. Czy ulica Papirusów to jakieś rodowe
        dobra? :)))
        • papirus22 Re: Artykuł z GW 15.03.06, 17:13
          Łomianki się zobowiązały bo miały wykonać dwie kładki jedna w Warszawie drugą w
          Burakowie i na spotkaniu z Kaczorem- Sokół powiedział, że jak oni się zajmą
          projektem to będzie szybciej, jak jest każdy widzi!
          no frags akurat te nie, ale mój prapradziadek oddawał pod przymusem ziemie pod
          bydowę cytadeli, akurat młociny nie, ale wiele innych miejsc w Warszawie jak
          najbardziej:)
          --
          Nasze Forum Łomianki
          OIOM-Leć Sokole
          Sokołowski musi odejść!
          • frags Re: Artykuł z GW 15.03.06, 17:16
            Już myślałem, że budujesz sobie kładkę do włości, które masz zamiar
            odzyskać :))) Burdel panuje zarówno w warszawskich urzedach, jak i w
            łomiankowskich. W zeszłym roku rejestrowałem samochód. Sprzedający mieszka w
            Piasecznie. Urzędniczka w Ożarowie popatrzyła na dokumenty i mówi - ooo
            Piaseczno, no to sprawa potrwa, bo oni tam mają potworny bałagan w papierach. -
            mówi to do mnie, petenta. Czyli urzędy same sankcjonują burdel, jako stan
            normalny i mają czelność o tym po prostu informować interesantów.
            • randolff Re: Artykuł z GW 15.03.06, 17:27
              Życie dogoniło film:
              - Czyli, że zasadniczo Pan się musi na tym rozeznać całkowicie żeby wiedzieć
              ile i gdzie...
              - Dotychczas tak było, ale teraz mamy komputer. Może Pan pisać co tylko Pan
              chce to nie ma żadnego znaczenia.
              - Komputer ?
              - Eeee, on się i tak zawsze pomyli przy dodawaniu, proszę Pana. Nie było
              miesiąca, żeby się nie pomylił.
              - Czyli, że teraz nie trzeba się tak znać na robocie ?
              - A teraz już nie. Teraz jest dużo łatwiej, jest Proszę Pana.
              --
              Forum Łomianki
              • brycezion Re: Artykuł z GW 15.03.06, 17:39
                Urzędnicy w UMiG są po to,aby zajmowali się sprawami mieszkańców
                Łomianek.Zrobiła się "firma w firmie".Jeśli p.Wnorowski chce zarabiać
                pieniądze,to niech założy sobie firmę i wykonuje różne zlecenia.
                A harmonogramu realizacji sieci wod-kan w Łomiankach nadal nie ma.Nie wiem gdzie
                mieszka p.Wnorowski,bo p.Raczek - w Warszawie.Tyle ich obchodzą nasze problemy
                co ten śnieg na naszych ulicach.
                  • mwsylwia Re: Pracownia ma robotę 15.03.06, 19:52
                    krzysiom1 napisał:
                    > Wspomaganie przez naszą gminę budowy kładki przy Papirusów to chyba lekka
                    > przesada.> Co ma piernik do wiatraka?
                    > Gdzie Łomianki a gdzie ul.Papirusów?
                    > To jakiś absurd.

Oj Wy tacy naiwni jesteście i nie rozumiecie.
                    Przecież o tej kładce to burmistrz chwali sie wszem i wobec, że Pracownia
                    projektuje. Pracownia musi coś robić po to, zeby nikt sie nie czepiał, dlaczego
                    tak dużo ludzi w niej jest zatrudnionych. Więc szybko zgodzili się na propozycję
                    Warszawy, ale jak to u nas, niczego na czas, jak należy, nie potrafią skończyć.

Ile osób tam pracuje? Pod studium podpisanych jest 7 osób jako Pracowania.
                    Myślę, ze takim zespołem to oni nawet Most Północny mogą zobowiązać sie
                    zaprojektować.

Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka