kowalik22
11.08.09, 17:40
Stefanprawo w wątku "Opartyjniamy samorząd" napisał to:
forum.gazeta.pl/forum/w,229,98881638,98884515,Re_Odpartyjniamy_samorzad_w_Lomiankach_.html
Ni przypiąć, ni wypiąć, bo akurat w tym wątku wcale kulturalnie
było - jak na standardy tego forum.
Stefan apeluje o wymianę poglądów, o kulturę na forum:D:D:D
Brzmi to jak kiepski żart, bo ten sam stefanprawo w wątku o forum,
gdzie to ja apelowałm o wyższy standard wypowiedzi, zachowywał się
bardzo nieelegancko (delikatnie mówiąc), choćby tu:
forum.gazeta.pl/forum/w,229,98881638,98884515,Re_Odpartyjniamy_samorzad_w_Lomiankach_.html
Ale takich jego wpisów i tym podobnych na forum jest więcej.
Stefanprawo, czy twój apel dotyczy takze ciebie?
Bo to hipokryzją zalatuje, to, co robisz.
Nie zaśmiecaj mi wątku o odpartyjnianiu, czekam na odpowiedź
Papiego.:>