Dodaj do ulubionych

Do stefanaprawo

11.08.09, 17:40
Stefanprawo w wątku "Opartyjniamy samorząd" napisał to:
forum.gazeta.pl/forum/w,229,98881638,98884515,Re_Odpartyjniamy_samorzad_w_Lomiankach_.html

Ni przypiąć, ni wypiąć, bo akurat w tym wątku wcale kulturalnie
było - jak na standardy tego forum.
Stefan apeluje o wymianę poglądów, o kulturę na forum:D:D:D

Brzmi to jak kiepski żart, bo ten sam stefanprawo w wątku o forum,
gdzie to ja apelowałm o wyższy standard wypowiedzi, zachowywał się
bardzo nieelegancko (delikatnie mówiąc), choćby tu:
forum.gazeta.pl/forum/w,229,98881638,98884515,Re_Odpartyjniamy_samorzad_w_Lomiankach_.html

Ale takich jego wpisów i tym podobnych na forum jest więcej.

Stefanprawo, czy twój apel dotyczy takze ciebie?
Bo to hipokryzją zalatuje, to, co robisz.

Nie zaśmiecaj mi wątku o odpartyjnianiu, czekam na odpowiedź
Papiego.:>
Obserwuj wątek
    • amigo465 Re: Do stefanaprawo 11.08.09, 18:48
      Stefanaprawo nie ma. Przecież dopiero co się z nami pożegnał. Całe szczęście że
      wrócił jakby trochę bardziej poprawny, grzeczniejszy i układniejszy. Choć trudno
      się rozsądnemu człowiekowi zgodzić z wieloma jego poglądami.
      • esscort Re: Do stefanaprawo 11.08.09, 20:21
        Jesli wrocil odmieniony, to dobrze. Dajmy mu szansę pokazać te
        odmianę. A z pogladamui moża dyskutowac. gdyby wszyscey mieli takie
        same, to by było nudno :)
        • kmsanczia Re: Do stefanaprawo 11.08.09, 21:31
          Jakoś nie zauważyłam tej odmiany. :? Poglądy można mieć skrajnie różne, ale
          tolerowanie buraczanego chamstwa do niczego nie prowadzi.
          • stefanprawo Re: Do stefanaprawo 12.08.09, 17:17
            Jeszcze raz apeluję o kulturę na tym forum szczególnie tyczy się to osobnika o
            nicku kmsanczia,której z łatwością przychodzi rzucanie inwektywami. Po prostu
            ignorujmy wulgarne posty nie służące merytorycznej dyskusji a sączące tylko żółć
            i jad jak na przykład ten post od kmsanczia powyżej...Po prostu igonrujmy takich
            ludzi jak osobnik ukrywająca się pod nickiem kmsanczia i tyle...
            Zmieńmy to forum... zmieńmy się - ja się zmieniłem...RAZEM WYTĘPIMY WULGARNY I
            AGRESYWNY JĘZYK,KTÓRE WYSTĘPUJE NA TYM FORUM....WALCZMY O KULTURĘ I ELIMINOWANIE
            ZAZDROŚCI I ZAWIŚCI Z TEGO FORUM!!!
            PRECZ Z ZAZDROŚCIĄ I ZAWIŚCIĄ NIECH ŻYJE KULTURA I WZAJEMNY SZACUNEK!!!
        • kowalik22 Re: Do stefanaprawo 12.08.09, 18:36
          > Jesli wrocil odmieniony, to dobrze.

          :D
          Odmieniony wrócił, a jakże;)
          • jorybka1 Re: Do stefanaprawo 12.08.09, 20:08
            stefanieróżnostronny to nie kmsanczis będziemy ignorować. To ciebie
            najwyższa pora ignorować. Zaśmiecasz to forum zbyt często swoimi
            wydumanymi przemyśleniami.
            • kmsanczia Re: Do stefanaprawo 12.08.09, 20:22
              Dzięki Jo, jak to miło wiedzieć że człowiek ma po swojej stronie normalnych,
              kulturalnych ludzi. :)
              Jakby mnie taki sztefen zaczął popierać to by mi się przyszło chyba utopić. ;)
          • lolaxyz Re: Do stefanaprawo 12.08.09, 20:42
            kowalik22 napisała:

            > :D
            > Odmieniony wrócił, a jakże;)

            Zmienił sie bardzo - powiedziałabym o 360 stopni :>
            • stefanprawo Re: Do stefanaprawo 12.08.09, 21:57
              Tak przyznaję zmieniłem się. Nie będę walczył o poszanowanie i
              kulturę będę o nią apelował.Nie dam się sprowokować agessywnym
              wypowiedziom osobnika o nicku kmsanczia i innych pełnych żółci i
              zawiści ludzi ukrywających się pod anonimowmi nickami.
              Jeszcze raz apeluję o kulturę wzajemne poszanowanie i o merytoryczna
              dyskusje na tym forum. SKOŃCZMY Z PYSKÓWKAMI,ROZLEWANIEM ŻÓŁCI na
              tym forum. Wiem jestescie zestresowani,sfrustrowani często tez po
              prostu zawistni i zazdrośni,że innym się udało..ok to ludzkie,ale
              jednak jesteśmy ludźmi a nie zwierzetami więc PROSZĘ O KULTURĘ I
              POSZANOWANIE INNYCH? NA TYM FORUM!!! WALCZMY Z KSENOFOBIĄ RASIZMEM
              ORAZ Z BRAKIEM SZACUNKU DLA INNYCH !!! PROSZĘ WRESZCIE O TROCHĘ
              KULTURY I MNIEJ CHAMSTWA NA TYM FORUM!!!!NIE DAJMY SIE
              SPROWOKOWAĆ !!!IGNORUJMY AGRESYWNYCH FORUMOWICZÓW !!!
              • esscort Re: Do stefanaprawo 13.08.09, 10:04
                stefan, ty lepiej nie walcz, nie apeluj, lecz po prostu realizuj ;)
                Najlepsza nauka to po prostu dawanie dobrego przykładu.
                A z ta zawiścią, że "innym się udało", to nie bardzo rozumiem. Skąd
                niby wiadomo, że komuś się coś udało i skąd wiadomo, co się udało i
                skąd wesz, że ktoś inny chciałby, żeby mu się to samo udało? Dlaczego
                myslisz, że wszystkich frustruje to samo itd. To wszystko jest
                bardziej skomplikowane. Ja znam np. takich, którzy są sfrustrowani z
                tego powodu, że im się za bardzo udało. No i postaraj się uwierzyć -
                są ludzie niesfrustrowani i nieco obojętni na to, czy sie komuś udało
                czy nie. Zresztą to "udanie się" dla każdego co innego znaczy. To bez
                sensu podział. Więc daj spokój z tymi analizami i będzie OK :)
              • lolaxyz Re: Do stefanaprawo 13.08.09, 20:36
                stefanprawo napisał:

                > Wiem jestescie zestresowani,sfrustrowani często tez po
                > prostu zawistni i zazdrośni,że innym się udało..ok

                No i wydało sie, jesteśmy sfrustrowani, zawisni i zazdrosni, ale
                zrozum nas. Tobie udało sie uzyskac takie dobre wychowanie, salonowe
                maniery, no i to pochodzenie ... a my w większości jesteśmy bandą
                chamskich nieudaczników, przyjezdnych do mertopolii Łomianki (co
                byłeś łaskaw nam wytknąć), ale liczymy, że nabierzemy z czasem
                troche ogłady, także nie poddawaj się Stefan, pracuj nad nami, nieś
                kaganek oświaty :D
                • kmsanczia Re: Do stefanaprawo 13.08.09, 20:50
                  Jednym słowem: miernoty. :D
                  Ale dobrze, że chociaż jednemu się udało. Chociaż jeden szczęśliwiec w Ł. ma pojedyncze szambo! Pełna kultura. :D
              • kundziuk Re: Do stefanaprawo 13.08.09, 21:17
                Kmsanczię mam wielką przyjemność znać osobiście - tyle w niej żółci,
                zawiści i agresjii ile w Tobie, Panie Stefanieprawo, klasy, kultury
                i umiejętności poszanowania innych. To by było na tyle.
                • kmsanczia Re: Do stefanaprawo 13.08.09, 23:38
                  Kundziux :piwo: :)
                • krzysiom1 Re: Do stefanaprawo 14.08.09, 21:27
                  kundziuk napisała:

                  > Kmsanczię mam wielką przyjemność znać osobiście - tyle w niej
                  żółci,
                  > zawiści i agresjii ile w Tobie, Panie Stefanieprawo, klasy,
                  kultury
                  > i umiejętności poszanowania innych. To by było na tyle.

                  Kopara mi opadła.....
            • kmsanczia Re: Do stefanaprawo 12.08.09, 22:53
              Sztefek nie kłopocz się, po prostu zastosuj się do swoich apeli i wszyscy
              odetchną z ulgą. ;)
              Ja cię już dawno wyłączyłam z wizji, także zmień obiekt.
              • stefanprawo Re: Do stefanaprawo 13.08.09, 18:12
                kmsanczia już dość tych złośliwości proszę zostaw je dla swojej rodziny i nie
                przelewaj frustracji swoich na to forum...
                PROSZĘ O KULTURĘ WYPOWIEDZI I WZAJEMNY SZACUNEK!!!

                • kowalik22 Re: Do stefanaprawo 13.08.09, 18:42
                  :> Stefan, Ty nie apeluj, Ty zacznij od siebie. Po prostu.
                  Apelujesz o kulturę na forum, a sam jej tu nie prezentujesz za
                  grosz.
                  Apelujesz o wzajemny szacunek, a zupełnie bez szacunku, bez
                  odrobiny
                  szacunku traktujesz innych forumowiczów.

                  I nie pisz wielkimi literami, człowieku:/ w internecie oznacza to,
                  ze krzyczysz. Nie krzycz. My cię słyszymy. Nie da sie nie słyszeć:(
                  • stefanlewo Re: Do stefanaprawo 14.08.09, 15:35
                    Lepiej nie prowokujmy stefanaprawo, bo on nie z tych co dotrzymują
                    słowa. Kilka dni temu żegnał się uroczyscie, a dziś pełno go we
                    wszstkich wątakach . KM, Kow więc uważajcie! ;->
                  • stefanprawo Re: Do stefanaprawo 14.08.09, 18:00
                    Panie chowający się pod nickiem kowalik22 apeluję o mniej zgryźliwości.
                    Kowalik22 mniej żółci, zawiści i AGRESJI na TYM FORUM PROSZĘ O KULTURĘ.
                    Jednocześnie jeżeli będziesz się zachowywał agresywnie i pluł dalej żółcią to
                    człowieku będziesz po prostu ignorowany i tyle więc jednak więcej szacunku
                    względem innych osób...kowalik22
                    • drabbu Była kiedyś taka piosenka... 14.08.09, 19:11

                      "Poczekaj, niech no tylko zjawi się pan Stefan"

                      I oto mamy - zjawił się :(

                      Km, Kowalik, Esscort, Papirus dostali się w tryby
                      - teraz chyba moja kolej.
                      • drabbu Re: Była kiedyś taka piosenka... 15.08.09, 02:43

                        Czekam, czekam i ... nic, pomimo upływu czasu i późnej pory.
                        A tak chciałem dołączyć do godnego grona powyżej (które serdecznie
                        pozdrawiam :)
                        • jojcorz Re: Była kiedyś taka piosenka... 15.08.09, 08:09

                          drabbu, nie prowokuj!
                          Stefi jest zaraźliwy jak A1HN1.
                        • kmsanczia Re: Była kiedyś taka piosenka... 15.08.09, 12:00
                          Drabbu wstawiam się za tobą u Stefka, skoro już mam chody. ;)
                          • esscort Re: Była kiedyś taka piosenka... 15.08.09, 12:15
                            Moglibyście już skończyć z tym jadem ;)
                            • kmsanczia Re: Była kiedyś taka piosenka... 15.08.09, 12:24
                              Po prostu Drabbu poczuł się niesłusznie pominięty. ;)
                              • stefanlewo Re: Była kiedyś taka piosenka... 15.08.09, 15:56
                                Niech nam zyje drabbu!
    • kowalik22 Re: Do stefanaprawo 25.08.09, 14:03
      Stefanprawo, przystopuj.
      Wystarczy, już wszyscy wiedzą, że jesteś chętny;)

      Do pozostałych Forumowiczów mam prośbę - nie zachęcajcie Stefana w
      żaden sposób do tego, by pisał;)
      Niech kandyduje, byle nie zaśmiecał forum.
      • esscort Re: Do stefanaprawo 25.08.09, 14:46
        No właśnie, Stefan, coś się człowieku uparł, że jak wymyślisz kawałek
        tekstu, to uważasz, że w każdym wątku trzeba go wkleić?? Przedtem
        miałeś to w temacie tej walki z chamstwem, a teraz ci się włączyło z
        burmistrzem. To bez sensu, bo się dewaluujesz, ludzie pomyślą, że nie
        masz nic do powiedzenia i nie wygrasz. Lepiej mówić rzadziej, ale cos
        nowego powiedzieć.
        • ono2008 Re: Do stefanaprawo 25.08.09, 17:05
          Cóż jeden potrafi, a drugi nie. I ten co nie tak jak Stefan chyba prawo to
          koniecznie musi zostać burmistrzem razem z pragmatycznym papirusem!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka